ПТАХИ НАШОГО КРАЮ

8 лютого в обласному краєзнавчому музеї відбулася тематична зустріч з істориком та краєзнавцем, автором фотовиставки «Птахи нашого краю» Сергієм Гейком.

На зустріч завітали вихованці та керівники Кіровоградського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Автор виставки розповів цікаві факти про різноманітних птахів, які мешкають на Кіровоградщині, а також поділився секретами спостережень за пернатими та секретами фотографування в природному середовищі.

Говорили про білосніжних красенів, лебедів-шипунів, які утворюють пари на все життя. Дізналися, що на відміну від чаплі, квак ловить дрібну рибку, плаваючи по воді, і навіть вміє спритно лазити по стеблах очерету. А ще, його голос нагадує хрипкі крики, подібні до квакання чи каркання.

Увагу привернули яскраві чаплі - найвідоміші болотні птахи України, яких легко впізнати по довгому загостреному дзьобу, витягнутій шиї у формі літери "S" та звичці стояти у воді на одній нозі. Почули цікаві відомості про куликів, щигликів, костогризів та пірникозу, яка час від часу катає на спині по водному плесу своїх малят-пташенят.

Модератор заходу, провідний науковий співробітник музею Вікторія Слюсаренко розповіла про важливість охорони природи в наш час та ознайомила присутніх з проєктом «Екологічна освіта в музеї».

Кiлькiсть переглядiв: 12

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.