ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «НОВОРІЧНА КОМПОЗИЦІЯ»!

З метою екологічного, природоохоронного та естетичного виховання учнівської молоді та залучення до громадського руху за збереження від порубок дерев хвойних порід і поширення досвіду цієї діяльності серед молоді, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді з 20 грудня 2023 року по 25 січня 2024 року провів традиційний щорічний Всеукраїнський конкурс «Новорічна композиція».

Завданнями цього конкурсу є пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи; розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності; формування практичних умінь та навичок дітей та молоді щодо виготовлення новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають Новорічну та Різдвяну флористику; сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні.

Участь у виставці брали як окремі учні та вихованці, так і учнівські колективи закладів загальної середньої та позашкільної освіти з усіх областей України.

З робіт, надісланих на конкурс, була створена виставка «Новорічна композиція», де були представлені роботи вихованців творчих учнівських об'єднань еколого-натуралістичних центрів, станцій юних натуралістів, Будинків дитячої та юнацької творчості, учнів закладів загальної середньої освіти.

Вихованці Кіровоградської області гідно представили наш край та були нагороджені грамотами Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

За підсумками та оцінкою журі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» переможцями та призерами стали:

І місце:

ЗЕЛЕНСЬКА Анастасія, вихованка зразкового художнього колективу «Аплікація соломкою» Новомиргородського міського центру дитячої та юнацької творчості Новомиргородської міської ради Кіровоградської області, керівник колективу ЛИСЕНКО Тетяна Миколаївна;

ІІ місце:

СОБОЛЕВСЬКА Кіра, вихованка гуртка «Художня вишивка» Побузького центру дитячої та юнацької творчості Побузької селищної ради, керівник гуртка АЛЕШКЕВИЧ Юлія Павлівна;

СОЛДАТЕНКО Софія, вихованка гуртка «Лагідна майстерня» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради Кіровоградської області, керівник гуртка ЧЕРНІЄНКО Ольга Володимирівна;

ДОРОШЕНКО Тетяна, КОСТЮКОВА Олександра, вихованки гуртка «Флористика та дизайн» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Бобринецької міської ради Кіровоградської області, керівник гуртка ХОРУЖА Світлана Валентинівна;

ГУК Олеся, вихованка гуртка «Сувенірний» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» на базі Новоігорівського ліцею Устинівської селищної ради, керівник гуртка МЕДВЕДЄВА Олена Михайлівна;

БОЙКО Марія, учениця 11 класу Соколівського ліцею Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, керівник – ВАСИЛЬЄВА Тетяна Анатоліївна;

ХЛЕВИЦЬКА Злата, вихованка гуртка «Початкове технічне моделювання» Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради, керівник гуртка ШИЛОВСЬКА Вікторія Олегівна;

МАСЮК Крістіна, учениця Червонокостянтинівського ліцею Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області, керівник – МАСЮК Юліана Ігорівна;

СОКОЛОВА Софія, вихованка гуртка соломоплетіння «Плетінка» комунального закладу «Петрівський центр дитячої та юнацької творчості» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області, керівник гуртка КАШЕВЄРОВА Наталія Олександрівна;

ІІІ місце:

ГИЧАК Богдан, вихованець гуртка «Юні винахідники» Вільшанського центу дитячої та юнацької творчості Вільшанської селищної ради, керівник гуртка ДОБРОВ Олександр Леонідович;

ГОРБЕНКО Валерія, КОСИНСЬКА Тетяна, ПРОХОРЕНКО Юліана, вихованки гуртка «Соняшник» Будинку дитячої та юнацької творчості комунального закладу «Новоархангельський ліцей «Меридіан» Новоархангельської селищної ради Голованівського району Кіровоградської області (філія), керівник гуртка ЛАГОДІЄНКО Світлана Олександрівна;

КУДЕЛЯ Катерина, вихованка гуртка «Рукоділля» комунального закладу «Ліцей «Сокіл» Кропивницької міської ради», керівник гуртка БАЛИНСЬКА Олена Леонідівна;

ДУДУКІНА Неля, вихованка гуртка «Природничі фантазії» комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Долинської міської ради», керівник гуртка КОРНІЄНКО Росіта Миколаївна;

ХАРЛЕНКО Анна, вихованка гуртка творча майстерня «Сувенір» Помічнянського центру дитячої та юнацької творчості, керівник гуртка ШТУКАТУРОВА Раїса Василівна;

ДЕМЧУК Єлизавета, вихованка гуртка «Щасливі діти» Помічнянського центру дитячої та юнацької творчості, керівник гуртка ДЕМЧУК Світлана Іванівна;

КУБАРИЧ Софія, учениця 5 класу Петрівського ліцею Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області, керівник – ВЄРІК Олена Володимирівна;

Вітаємо переможців!!!

Кiлькiсть переглядiв: 61

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.